Posted by on jan 23, 2017 in Internet | 0 comments

Je hebt de keuze uit veel vpn providers in Nederland en goose vpn is hier een van. Het onderscheid zich wel steeds vaker van zijn concurrenten door zijn goede servers en beschikbare IP-adressen.

Wat doet goose vpn?

Net als andere vpn providers wil goose vpn ervoor zorgen dat je online veilig bent. De vpn gaat tussen jou en de rest van wereld zitten. De data dat vanuit jou computer komt gaat eerst versleuteld naar de vpn en daarna via de vpn pas naar de website die je bezoekt. Zo kunnen derden nooit data onderscheppen of zien wat je verstuurd of ontvangt.

Dit is mogelijk doordat je eerst verbinding maakt met goose vpn en die verbind je weer door met het internet. Iedereen krijgt dan ook de IP van goose vpn te zien en dus nooit jou eigen IP.

Veilig online

Zo ben je dus online veilig en is de kans nul dat criminelen data van je kunnen stelen. Dit gebeurd helaas steeds vaker. Bankgegevens en andere gevoelige informatie word vaak gestolen door cybercriminelen. Dankzij goose vpn is dit dus niet meer mogelijk want alle gegevens worden versleuteld en de cybercriminelen kunnen niet eens zien wat je doet laat staan iets onderscheppen.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *