Tarwegras een weg naar een gezonder leven
Posted by on mrt 24, 2014 in Dieet | 0 comments

Tarwegras is een weg naar een veel gezonder leven, want gezond eten is immers gezond leven.

tarwegrasVan tarwegras kan je namelijk een sap maken dat je drinkt en deze sap zorgt ervoor dat je lichaam veel gezonder word. Normaal gesproken krijgt je lichaam heel veel stoffen te verwerken, waarvan veel ongezonde voedingstoffen, die je binnen krijgt doordat tegenwoordig in voedsel chemische stoffen zitten, die ervoor moeten zorgen dat het voedsel beter smaakt en langer goed blijft. De chemische stoffen die je binnen krijgt zijn niet natuurlijk en je lichaam is niet gebouwd om het te verwerken, wat veel gezondheid problemen veroorzaakt.

De tarwegras hiertegen is 100% biologisch en bevat voedingstoffen die je lichaam nodig heeft om optimaal te kunnen werken.  Een shot van tarwegras staat al gelijk aan 3 maal het aanbevolen hoeveelheid groente en fruit die je per dag moet eten, zo heb je al je behoeften binnen in 1 shot. Je zal na een paar na het drinken van tarwegras sap merken dat je lichaam heel anders voelt en dat je steeds meer energie krijgt. Dit komt doordat je lichaam goed zal beginnen te werken en je gezondheid zal ook aanzienlijk verbeteren, alhoewel je dit pas na een paar maande gaat merken.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *