Tuin mooi maken
Posted by on jan 20, 2016 in Wonen | 0 comments

tuinontwerpAl twee kinderen, en de derde onderweg. Ze zijn misschien nog niet zo oud, en ze spelen nog niet zo heel veel, maar als het komende zomer lekker warm is, wil jij toch niet op ze letten in de snikhete woonkamer? Nee natuurlijk niet. Wat jij wil, is lekker buiten zitten met een koud glas ijsthee, terwijl de kinderen leuk spelen. Het helpt als ze dan niet zomaar kunnen verdwijnen, je zult je verbazen over hoe makkelijk het is er een uit het oog te verliezen als je er drie hebt. Wat veel kinderen prachtig vinden, is een mooie grote zandbak, om zandkastelen, moddertaartjes en strandforten te bouwen.

Maak een mooi tuinontwerp en maak daarin plaats voor een zandbak. Natuurlijk kun je zo’n kant en klare zandbak kopen van plastic, maar als je het goed wil doen, zet je hem in je tuinontwerp. Bedenk je eens hoe mooi en groot je hem kan maken, als je hem zelf bedenkt. Zo’n plastic zandbak gaat ook nog eens vrij snel kapot. Nee als jij een mooie zandbak wil voor de kinderen dan moet je hem gewoon zelf meenemen in jouw tuinontwerp. Deze zomer zit jij lekker te zonnebaden terwijl de kids zich aan het strand van Scheveningen wanen.

Kijk voor meer informatie op een van de onderstaande links:

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *